Jak to bude chodit dále

twins
Milý čtenáři, možná jsi zaznamenal, že můj weblog začal vycházeti dvojmo, a to i na stránkách IvČRN. Ta druhá adresa jest:

http://ibnwarraq.ivcrn.cz

Jelikož jest dost obtížné udržovati stejný obsah na dvou různých místech a navíc mne techničtí guruové z IvČRN varovali, že podvojný obsah vadí vyhledávačům, jako je např. Velký Bratr Google, rozhodl jsem se od 1.3.2015 pro nový režim.

Každodenní články budou vycházeti dopoledne na IvČRN. Zde, na staré adrese, budu dvakrát týdně (obvykle v pondělí a čtvrtek) publikovat separátní článek, kde bude shrnuto, co za posledních pár dní vyšlo – takový malý rozcestník.

Pokud máš zaregistrován odběr novinek e-mailem, máš dvě možnosti. Buď necháš vše tak, jak to je, a dvakrát týdně ti dojde přehled článků. Nebo vložíš svůj e-mail na výše zmíněný blog a budou ti chodit články každodenně.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis „Sleduj novinky e-mailem“. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.
Reklamy
%d bloggers like this: