Zelení mudrcové

Představ si, milý čtenáři, že si pamatuji doby, kdy české Straně zelených šlo ještě o kytičky, broučky a ptáčky. Tato část programu mi nebyla zcela proti srsti, zvláště proto, že po konci komunismu nebyla naše příroda v dobrém stavu.

Pak začali dělati virvál před jadernými elektrárnami. Tehdy už jsem je neměl moc rád, ale dalo se to tolerovat, asi jako když se naučíš tolerovat vrzající dveře u sousedů.

Uplynulo pár let a nastala Velká Transformace. Hlavním tématem Zelených v médiích jest najednou multikulturalismus a islám. Barvu měnit nemusí, protože zelená je barva islámu. Ale překonávají se způsobem, kterému se mi nechce ani věřiti.

Celý přístup jest krásně charakterizován touto fotkou, kterou se Mladí zelení (nabízí se zkratka: „Zelenáči“) chlubí na svém Facebooku:

islam_v_cr_chci

Milý čtenáři, jestli patříš k těm aktivnějším odpůrcům islámu a chceš Zelenáčům zavařiti, tak ti tuto fotku seslal sám Bůh.

Stačí připravit samolepky, na nichž bude tato fotka a pár slov o tom, jak SZ tlačí islám do české kotliny, a pak tím před volbami zavalit okolí. Pár tisíc hlasů je to bude spolehlivě stát, což vzhledem k tomu, jak malá strana to je, může být přesně ten kritický rozdíl mezi tím, zda se do sněmovny dostanou či ne. Důležitá bojiště jsou zejména Praha a Brno, univerzitní města, kde je už mnoho postmoderních levičáků. V Bruntále je nikdo volit nebude.

Zajímalo by mě, nakolik jest v tom upřímná blbost a nakolik muslimské peníze. Zelenáči napříč Evropou stojí v podezření, že je financují buď z Východu, nebo z Jihovýchodu. Nejsem příznivce konspiračních teorií, leč jejich jednání je, právnicky řečeno, „konzistentní s takovou hypotézou“. BIS to asi ví, ale nepoví. (Škoda, to jest právě ten jeden případ, kdy by řízený únik informací napomohl demokracii. Tajné financování politických stran jest sviňárna.)

Hodně a ukrutně jsem se smál, když jsem četl rozhovor se Zelenáčem Škabrahou, nazvaný „Šaríja je v omezené míře akceptovatelná … chce to ještě více multikulturalismu„. Hlásit se k multikulti veřejně dnes, kdy se ten pojem po celé Evropě totálně zdiskreditoval, to je jako kupovat si lodní lístek na Titanic ve chvíli, kdy už má v sobě díru. A propagovat „omezenou“ Šaríju, to je v Čechách opravdu volební trhák. Navíc, když hlasatel tohoto názoru vypadá jako někdo, koho by v momentu Velkého Průšvihu islámské revoluční gardy okamžitě postavily ke zdi. Kdyby propagoval nutnost „omezeného požáru“ pro pohodu domácnosti, nemohlo by to znít hůř.

Dosti zábavné jest ve článku to vysvětlení, jak nám nádherná různorodost přináší takové rozkoše, jako jsou pákistánské restaurace. Asi tak 90% domorodé evropské populace by okamžitě a radostně oželelo pákistánské restaurace, kdyby to bylo vykoupeno návratem několika miliónů Pákistánců domů.

(Poznámka pod čarou: víš, že Pákistán znamená „Země čistých„? Člověk si říká, proč se jich tolik stěhuje k nám, co jsme nečistí.)

Jsem zvědav na budoucnost Zelenáčů. Objali islám, který je už ze svého medvědího sevření nepustí. Než z nich vymáčkne duši, bude to ještě nějakou dobu trvati, i když v německy mluvících zemích už tento proces dosti pokročil.

Doufejme, že se to obejde bez následků pro naši zemi jako celek.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis „Sleduj novinky e-mailem“. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.
Reklamy
%d bloggers like this: