Marketing hrůzy

Islámský stát se činí. Nejen na zemi, kde morduje každého, kdo mu znelíbí, ale i v Internetu. Dalo by se říci, že Internet je jedním z velkých bojišť této války.

captive

Mnoho lidí je zaraženo ukrutnostmi, které se zjevují na videích a fotkách z Islámského státu. Rovněž se diví tomu, že si proti sobě takto budují opozici. Vždyť třeba Jordánci po upálení svého pilota odpověděli bombardováním ISIS. Proč to tedy ti vousáči dělají? Že by z hlouposti?

Ale ta videa jsou profesionální a kvalitně dělaná. Možná, že jejich střihač studoval nějakou londýnskou školu vizuálního umění, než si nechal narůst vousy a dal se na džihád.

Milý čtenáři, mám na to odpověď. Špičky ISIS nejsou tak pitomé, aby dělaly něco, co by jim zásadně uškodilo. Ony tím sledují jeden určitý cíl, a tím jest globální verbování psychopatů.

V každé společnosti žijí psychopati. To je fakt. Není žádné očkování proti psychopatii ani prenatální test, který by na malého psychopata ukázal dřív, než se vyklube. Přijde se na ni až podle chování dítěte či adolescenta, pokud se tento jedinec nenaučí schovávat svoji úchylku dřív, než si jí všimnou učitelé a psychiatři.

Chceš-li se poučiti o psychopatii, můžeš začít zde na Wikipedii. Komu se tam nechce, stručný výtah: psychopat se vyznačuje nesmyslnou krutostí, lhostejností k utrpení druhých a začasté rovněž sadismem. Je to tedy ideální materiál na zločince – nebo na džihádistu.

V normální společnosti, kde vládne právo a není tam moc rozlezlý islám, končí podstatná část psychopatů ve vězení, protože se prostě neudrží a někoho znásilní či zabijí. Další, ti chytřejší, se časem naučí svoji úchylku aspoň trochu krotiti a místo toho, aby pouštěli elektrický proud do náhodného rukojmí, se ukájejí tím, že řvou po podřízených nebo po manželovi. Což sice z hlediska psychopata taky není špatné, ale proti skutečnému fyzickému násilí jest to stále jen náhražka, asi jako nikotinová žvýkačka místo pravé cigarety.

No a teď si představ, že jsi mladý psychopat islámského vyznání, sedíš někde ve Francii na sociálních dávkách doma a „surfuješ“ po Internetu. Taková podívaná, jakou ti nabídne Islámský stát a jeho Halalwood, to jen tak nenajdeš! Tam tě to bude táhnout jak vosu na med. A navíc je v tom všem obsažen příslib – pojď k nám a taky si užiješ dle libosti! Znásilňování, zotročování, podřezávání, upalování – prostě psychopatův ráj, něco jako All Inclusive dovolená v pětihvězdičkovém hotelu.

Podle toho, kolik tzv. Evropanů se vydalo bojovat za islámský stát, metoda funguje. Však taky příval zhovadilých videí neustává, žádný business by jen tak nepřerušil úspěšnou reklamní kampaň.

Pozoruji v tom jediný důvod k pobavení: všechny tyto klipy musely být natočeny a sestříhány na technických zařízeních, která byla vynalezena, sestrojena a masově vyrobena nevěřícími. Pravý islámský svět je totiž tak duševně zaostalý, že „natočit“ tam můžete nanejvýš kus provazu kolem klacku.

A na tuto svoji chronickou retardaci jednou islám dojede – pokud se nenecháme taky „nakazit“.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis „Sleduj novinky e-mailem“. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.
Reklamy
%d bloggers like this: