A trestali jej trestem Alláhovým

Před týdnem vyšlo najevo, že zajatý jordánský pilot byl vrahy z ISIS upálen v kleci zaživa. Nebudu sem linkovati to video, nic strašnějšího jsem snad ještě neviděl. Kdo chceš, najdi si jej na LiveLeak.com, tam jest k vidění. Zde jen krátký obrázek pro představu.

pilot

Jest zajímavé, že v rámci hadísů (tj. výroků, které tvoří část skripturální báze islámu) je použití ohně k trestání lidí zakázáno (Ibn Abbas). Ale víte proč je zakázáno? Ne kvůli přílišné krutosti, ale proto, že podle islámských teologů patří trest ohněm do rukou Alláha, který jej bude sadisticky využívati proti nevěřícím v pekle.

Co mě ale drtí, jsou skalní multikulturalisté, jejichž první reakce jest, že křesťané také pálili heretiky a čarodějnice. To je pravda, ale to bylo ve středověku! Od té doby jsme se my na Západě posunuli trochu dál, ani skuteční kriminálníci se dneska nemusejí obávat o své zdraví. To, že v roce 2015 musíme čísti o upálených zajatcích, jest zásluha islámu, který se myšlenkově od svých základů nikterak neposunul.

Sám prorok Muhammad, když dobyl město Chajbár, nařídil mučiti tamního pokladníka ohněm tak dlouho, dokud neprozradí, kde má cennosti. Nijak se to neliší od dnešních gangsterů, když chytí někoho se zlatou platební kartou a chtějí z něj dostati PIN. Stejná morálka, stejná logika.

Není divu, že na Západě mají imámové největší úspěchy při získávání nových oveček – ve věznicích!


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis „Sleduj novinky e-mailem“. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.
Reklamy
%d bloggers like this: