Jde takhle sedm Švédů

A tenhle znáš, milý čtenáři? „Jde takhle sedm Švédů. Shakir, Mohammed, Ahmed…“

swedes

Ne, není to vtip. Bohužel. Ani na tom není nic k smíchu. Tito lži-Švédové, ve skutečnosti Somálci, kteří zrovna teď žijí ve Skandinávii, hromadně a brutálně znásilnili ženu na trajektu. Hromadná znásilnění jsou vůbec modus operandi typický pro muslimské gangy. Jistě i Švédové budou mít brzy svoje zvláštní slovo pro tento typ multikulturního obohacení.

Pravdu díc, nechápu, co to do Švédů vjelo. Do těch opravdových Švédů. Co asi tak lze čekati, když do Švédska, civilizované země, dovezete pár desítek tisíc Somálců? Vždyť je to země, v níž se k ženám chovají hůře než my, Evropané, se chováme ke svým psům. Vždyť je to země, kde se malým děvčátkům vyřezává klitoris špinavým střepem nebo víčkem od plechovky. Co asi tak lze čekati? Že se z nich okamžikem, kdy překročí hranice, stanou postmoderní Švédové, kteří způsobně chodí na otcovskou dovolenou, sedají si při močení na prkénko a zrudnou hanbou, když někdo ve společnosti řekne sexistický vtip?

Dejte mi pokoj, tomu nemůže nikdo soudný věřiti. Takové změny se s dospělým člověkem nedějí. Ani ihned, ani za rok, možná za dvacet let – ale to by je musel někdo do té změny tlačiti. Což nedělá. Švédsko sice zakázalo ženskou obřízku (popravdě mrzačení), ale radši příliš nezkoumá, co se děje, když dívka ve správném věku na chvíli nuceně zmizí ze školy.

Milé feministky, víte, že za posledních 20 let se počet znásilnění ve Švédsku zečtyřnásobil? Jsou na tom nyní nejhůře v Evropě. A víte, čím to vaše švédské soudružky omlouvají? Tím, že prý se častěji znásilnění oznamují na policii. Nesmysl, já si pamatuji Švédsko ještě z dob, kdy se tam na noc nezamykaly dveře a „ghetto“ jsi viděl leda v historickém filmu. Původní Švédi neznásilňují o nic více než v roce 1990, nové pachatele jste si dovezli.

Leč na všechno se dá hledět ze dvou stran, a švédští politici na to hledí takto. Poslyš, co řekla Mona Sahlin, předsedkyně tamní sociální demokracie a kandidátka na premiérku:

„I think that’s what makes many Swedes jealous of immigrant groups. You have a culture, an identity, a history, something that brings you together. And what do we have? We have Midsummer’s Eve and such silly things.“

(I jiné její citáty stojí za to. Viz Wikiquote.)

Švédsko má problém. Rozhodlo se, že trpí neléčitelným mindrákem ze sebe sama, a že nejlepší způsob, jak se jej zbaviti, bude kulturní autogenocida. Za dvacet let se může státi, že nový Islámský stát bude sídliti v Rinkeby nebo Rosengardu místo Raqqá. A na videích s utínáním hlav nebude v pozadí poušť, ale sníh.

Pamatuji si časy, kdy papá Klaus ještě nosil nepadnoucí oblek, a kdy nám dávali Švédsko za příklad. Hle, uplynula jedna generace, a příklad může být stále – ale odstrašující. Takto to dopadne se zemí, která se rozhodla, že se stydí za vlastní identitu. Škoda. Švédsko bylo na světě jen jedno. Nikomu nepomůže, když místo něj vznikne druhé Somálsko.

Nevím, co s tím, konec konců je to jejich věc, ale kdyby snad jednoho dne vznikla vlna švédských uprchlíků do Evropy, byl bych proto, nepřijímati je. Co si ve volbách opakovaně navařili, ať si nakonec také vyjedí.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis „Sleduj novinky e-mailem“. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.
Reklamy
%d bloggers like this: