Islámský stát a další islámské státy

Ani velicí multikulturalisté nemohou jednoduše zapříti, že Islámský stát existuje a že jde o příšerné místo. Hromady usekaných hlav jsou neoddiskutovatelné, rovněž otrokyně v řetězech, které barbaři vodí po tržišti.

Přesto se však řada komentářů v novinách tváří, jako by šlo o nějaký mimořádný extrém, který nemá v dějinách obdoby. Ale kdyby šlo jenom o historii. Co současnost? Ta je snad lepší?

Milý čtenáři, vezmi si mapu a jeď po ní prstem!

Začni v Raqqá, které je teď hlavním městem islámského státu, a pokračuj na východ. Brzy se ocitneš v Íránské islámské republice. Na vlajce má ornamenty s vyznáním Alláhovi, zákony založené na islámském právu Šaríja a je to krvavá tyranie, kde mají kati neustále práci. Financuje různé teroristické organizace a věší lidi za prohřešky proti islámu. Na jeřábech před přihlížejícím davem.

Kdykoliv vidím fotky s oběšenci z íránských měst, mám chuť zakřičet: „Proboha, vysvětlete jim někdo, že ty jeřáby se mají používat na stavbách, ne na zabíjení lidí!“ Ale marná práce, to není neznalost, to je krutost. Že by snad Íránská islámská republika taky neměla nic společného s islámem? Až na to, že její vedení tvoří samí ajatolláhové a další znalci islámského práva.

Pak se, milý čtenáři, vrať do Raqqá a táhni prstem na jih. Za chvíli se ocitneš v Saúdské Arábii. Na vlajce má vyznání Alláhovi a taky meč. Konzervativní klerikové mají obrovskou moc, ulicemi chodí náboženská policie a hlídá dodržování muslimských mravů. A její právo je založeno na islámském právu Šaríja, což znamená věšení, sekání hlav a rukou, bičování atd. To bude asi také náhoda, že.

Někdo si dal tu práci a srovnal tresty v Saúdské Arábii s tresty v Islámském státě. Takhle dopadlo srovnání.

Punishments_FINAL-01

Jediný rozdíl je v tom, že Saúdská Arábie jest pokrytečtější než ISIS a nemá zájem na tom, vyhnat Evropany, kteří tam pracují a udržují zlenivělá princátka u moci. Proto ignoruje různé prohřešky bělochů a tvrdá ruka islámského práva dopadá jenom na chudé migranty z Bangladéše, Barmy, Filipín apod. Nově vzniklý ISIS tyto skrupule nemá a podřeže kdekoho. Kvalitativní rozdíl tam ale není.

A šlo by pokračovati dál. Šaríjské právo dříve provozovaly všechny muslimské země. V 19.století byly zkroceny evropskými impérii, ale od té doby se zase Šaríja množí. Afghánistán, Pákistán, Alžírsko, Brunej… Kdo ví, jestli se udrží aspoň jeden muslimský stát bez Šaríji. Povíme si za 20 let.

Pravdu díc, je mi jedno, jak to bude vypadat se Šaríjou v islámském světě. Ten, o koho se bojím, je Evropa.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis „Sleduj novinky e-mailem“. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.
Reklamy
%d bloggers like this: