Alláhu akbar a další výkřiky

Stručná myšlenka na dnešní den. O tom, jak nejsou všechna náboženství stejná. Představ si, jak by okolí reagovalo na náboženské výkřiky různého druhu.


Kyrie eleison!
Kolemjdoucí se udiveně rozhlížejí, kde se tu vzal nějaký ortodoxní mnich.


Ježíš tě miluje!
Všichni zrychlí krok, protože tyto americké sladkosti se blbě poslouchají a lezou krkem. Ústřední křikloun bude nejspíš vypasený svatoušek, kterému břicho leze přes opasek. Každým okamžikem může začít hrát na rozladěnou kytaru, fuj.


Haré Kršna, haré Kršna, Kršna Kršna, haré haré!
Masožrout stydlivě schovává svůj párek v rohlíku. Ostatní vyhlížejí hubené cvoky v oranžových rouchách, kteří divně křepčí a tlučou do bubnu. Součást koloritu velkých měst, zvlášť takhle kvečeru.


Alláhu akbar!
Dav se s ječením rozprchne, lidé se schovávají za popelnicemi. Policejní hlídka odjišťuje zbraně, propátrává okolí a volá centrálu. Připravuje se výjezd zásahovky.


Copak to asi o těch jednotlivých náboženstvích vypovídá, milý čtenáři? A nezkoušej na mě (nebo na sebe) šíti boudu, že jde o nepodložené předsudky. Podložené jsou, a pořádně. Lidskými kostmi a krví.

Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis „Sleduj novinky e-mailem“. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.
Reklamy
%d bloggers like this: