Držet džihádisty doma? Proč?!

Tak se nám Francie a další země konečně maličko probouzejí a musejí se nějak popasovati se skutečností, že stovky až tisíce mladých muslimů odjely směrem Sýrie. Džihádová turistika.

Bohužel, když tak čtu o těch návrzích, přechází mě zrak. Základní blboučkou myšlenkou totiž jest: „Hlavně jim zabránit v odjezdu!“

Proč, milý čtenáři, proč?! Pro boha živého, proč??

Brániti mladým fanatikům v odjezdu dává asi stejně smysl, jako pěstovat si zhoubný nádor. Místo řádění v Sýrii budou tady v Evropě radikalizovat svoje známé a přátele. Nejsouce spokojeni s nečinností, budou plánovati teroristické útoky. Občas se jim nějaký podaří. I když se nepodaří, zavřou je a ve vězení budou konvertovat jiné kriminální budižkničemy k džihádu. Není náhoda, že nejvíc evropských konvertitů se „chytí“ ve vězení.

Když chtějí pryč, kluci ušatí, tak je pusťte! Hlavní je, aby se nevrátili. To je to, na čem záleží.

Moje představa by byla asi takováto. Celní odbavení na velkém letišti.

Úředník: „Jméno?“
Vousáč: „Muhammad Ibn al-Sharmuta*.“
Úředník: „Věk?“
Vousáč: „Devatenáct.“
Úředník: „Ukažte letenku. Zpáteční se zabavuje, odebereme z ní vzorky DNA a leť si, kam chceš.“
Vousáč: „Alláhu akbar!“ Nastoupí do letadla a už se nevrátí.

* Znamená to „z lehké dívky syn“, řečeno slušně.

Nasbíraná DNA putuje do celoevropské databáze. Kdykoliv Kurdové nebo Američané nebo Izraelci pošlou nějakého zhýčkaného chlapce k Alláhovi, mohou si v ní grátis zkontrolovati, jestli to nebyla známá firma z EU.

Jedinou výjimku bych připouštěl u mlíčňáků, kterým ještě nebylo 18. Tam by následovalo „Marš k mamince“ a tajná služba by byla uvědoměna, ať si na něj dává pozor.

Jenže to by nesměla politická elita EU vypadati jako teď: Cameron, Hollande a tak dále.

Zvlášť u Hollanda mám pocit, že kdyby měl strčit lampu do zásuvky, udělá to třikrát špatně a počtvrté ho to kopne. Ten člověk by neměl říditi ani Letadélko Káně, natož Francouzskou republiku.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis „Sleduj novinky e-mailem“. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.
Reklamy
%d bloggers like this: